מרכז מבקרים

0
סרט תדמית

מרכז מבקרים כשרוצים להציג מקצועיות גבוהה

אתם מרשים לקהל הלקוחות שלכם ולכל אדם בעצם להיכנס לתוך בית העסק שלכם, כמובן שהרושם שיקבלו ישפיע על הקניות שלהם לגמרי אחרת מבעבר. לכן כל שתרצו הוא להציג את עצמכם בצורה המרשימה והמקצועית ביותר. ומרכז מבקרים צריך להיות גם תמיד מקום שכיף להיות בו, למשל לתכנן ביקור ברשתות מובילים של מפעלי מזון, עם כל המוצרים שאנחנו מכירים ואוהבים, לראות מה קורה מאחורי הקלעים מבחינה עסקית וגם מבחינת הייצור, ועד לבקר במפעלי תעשייה מתקדמים ביותר כמו נמלי הארץ בחיפה או באשדוד ובמפעלים טכנולוגיים שונים. לכן ביקורים במרכזים יכולים להעניק גם השראה רבה לכל המבקרים לא רק לגלות מה מסתתר מאחורי הקלעים של המוצרים האהובים, אלא דרך הביקור אפשר גם להיות גאים יותר מבחינה חברתית וכל אדם פרטי יוכל גם לקבל רעיונות טובים וכלים מקצועיים יעילים לתכנון של הצלחה או שיווק עסקי אישי שלו. 

מרכזי מבקרים ביקור שהוא גם הנאה

לכן כיום בתי עסק רבים וכן מפעלים שונים ברחבי הארץ מציעים אפשרויות שיווקיות לעסק שלהם כאשר הבולט בהם הוא ביקור במרכזי המבקרים. המרכזים האלו יוצרים ביקור של הלקוחות במקום עסקי אך הכל נעשה בדרך של הנאה ולמידה לכל דבר. הפעילויות הרבות כיום מותאמות גם לילדים ולצעירים יותר כיוון שהם מתלווים עם ההורים והמשפחות כולן רוצות ליהנות וללמוד מהביקור, לעבור חוויה מהנה של ממש. לכן אין ספק כי ביקור במרכזי מבקרים יכול להפוך לפעילות מיוחדת במינה ואף לעורר השראה, מרכז מבקרים שישדר עניין ויהיה מרתק ומעניין. חשוב על כן לתכנן פעילות אטרקטיבית ומהנה במרכזי המבקרים וגם לקבל השראה ממקום עסקי מצליח. לכן אין ספק שמרכזי המבקרים הפכו במהירות רבה למוקד בילוי מהנה עבור רבים, בעלות סמלית בלבד או בחינם.

מרכזי המבקרים ליצור חוויה של ביקור מהנה ומלמד

ביקור במרכזי המבקרים הוא גם ביקור שניתן ללמוד ממנו משהו חדש שקשור לעסק וכך גם משווק אותו, כי הצפייה כיצד עובדים מאחורי הקלעים וכיצד מייצרים את המוצר שאנו אוהבים, זה יכול להיות מרתק במיוחד ומהנה לאורך הביקור כולו ולכן חשוב להפיק פעילות מהנה ומגוון של פעילויות שירתקו את המבקרים הרבים.

חלונות לבית

0
חלונות לבית
חלונות לבית

חלונות לבית – התאימו אותם לצרכים שלכם

הבית שלנו מורכב מהמון חלקים שכולם חשובים ומשמעותיים לחיינו. אך ללא ספק אחד החלקים החשובים ביותר בבית הוא החלון בבית. החלון מאפשר לכם להסתכל החוצה ולראות מה קורה שגינה או ברחוב. החלון גם מכניס אור רב וכך משפר את ההרגשה הפנימית שלנו ומשפיע על מצב הרוח שלנו. אין ספק כי חלון הוא אקוטי לחיינו ומשפיע עליהם בצורה ניכרת ואת זאת אנחנו חייבים לזכור. אך שימו לכל בית יש צורך בחלון אחר וכל בית נדרש לחלון בגודל אחר. לכן לא ניתן לומר כי יש חלון סטנדרטי ויש לציין כי מאוד יתכן שנזדקק לחלון מסוג אחר. עם זאת יש לציין כי יש טעם ללכת לבתים אחרים ולהתרשם מהחלונות בהם וכך לקבל השראה איזה חלון יהיה בבית שלכם. אין גבול לדמיון בעולם החלונות ואתם תתפלאו לראות אילו דברים ניתן לעשות עם חלונות. חלונות יכולים ליצור את המראות היפים ביותר בבית וליצור אווירה שכמותה לא הכרנו בבית ולשדרג את מראה הבית בצורה ניכרת. לכן השקיעו מאוד בבחירת החלונות וזכרו כי יש לו השפעה גדולה על חייכם ועל הבית שלכם אולי יותר מכל רהיט או חפץ אחר בבית ועל כן חשיבותם של החלונות לא תסולא בפז.

חלונות לבית – שימו לב מי מייצר לכם אותם

חלונות לרוב יעשו באמצעות עבודות אלומיניום ועל כן ישנה משמעות אדירה לכך שהם יוצרו על ידי גוף מקצועי ואיכותי אשר יש לו ניסיון רב בתחום. אתם צריכים לתת דגש עצום על בחירת החלונות ולהבין כי יש לכך השפעה מכרעת על חייכם. ככל שייצור החלונות ייעשה על ידי גורם יותר מקצועי כך אתם תוכלו להיות בטוחים כי החלונות יחזיקו מעמד למשך זמן רב יותר. אתם חייבים לזכור כי תקלה בחלונות יכולה להיות מבאסת מאוד בטח בחורף אך גם בקיץ ועל כן אתם צריכים לעשות בכול בכדי להימנע ממנה והדרך לעשות זאת היא באמצעות יצרן חלונות איכותי ומקצועי.

חלונות לבית – הטובים בתחום א. גבאי

אנו בא. גבאי מייצרים חלונות לבית מזה שנים ארוכות ומקפידים על איכות גבוהה בכל חלון וחלון שאנו מייצרים. אין חלון שלא נוכל לייצר בכל הגדלים שאתם יכולים להעלות על הדעת שלכם. אנו הטובים בתחום ובכך אנו גאים ויעידו על כך אלפי הלקוחות אשר ייצרו אצלנו חלונות ואשר התקנו בבתיהם חלונות בצורה הטובה ביותר שיש.

טיפול בפוסט טראומה

0

יש חיים לאחר טראומה, חשוב לדעת את זה ולטפל בהקדם על מנת לחזור לשגרה מבורכת.

מציפים בעיות

במשך שנים ארוכות טיפול רגשי היה נושא מודחק אנשים בודדים פנו לעזרה מקצועית .כאשר התמודדו עם קושי נפשי נהגו בשיטת ההדחקה שגרמה לתפקודם להיות לקוי ולאיכות החיים שלהם להיות ירודה, טיפול פסיכולוגי היה מחוץ לתחום עובדה שגרמה לאנשים לגדל דורות של אנשים עם קשיים פסיכולוגיים ברמה כזו או אחרת, היום הכול נראה אחרת וניתן לראות יותר ויותר אנשים פונים מיוזמתם האישית לטיפול פסיכולוגי.

כשהטראומה מלווה אותך בחיי היום יום

אחד מהסיבות הראשיות בגינן פונים אנשים לסיוע מקצועי זה כאשר הם נדרשים לטיפול פוסט טראומה כאשר בעקבות טראומה שהם חוו הם מתמודדים עם קשיים קוגניטיביים הפוגעים גם בהתנהגות שלהם, הם חשים בירידה תפקודית ברמה כזו או אחרת ולעיתים הסביבה מעירה את תשומת ליבם להתנהגות לא שגרתית שהחלה מהטראומה, המסקנה היא שיש צורך בטיפול.

אנשים שונים מגיבים שונה

טראומות יכולות להיגרם מגורמים רבים כאשר לא מעט פעמים אותה סיטואציה שגרמה לאחד לטראומה על האחר היא לא משפיעה כלל או שאינה משפיעה בצורה קיצונית, כמו למשל פטירה של אדם קרוב, כמובן שעל כל אחד זה ישפיע וייתן את אותותיו אבל רב האנשים לא יגיבו בצורה קיצונית וכאשר התגובה הקיצונית לא חולפת לאחר תקופה קצרה זה מוכיח על כך שיש צורך בטיפול מקצועי בפוסט טראומה.

מדברים על קשיים

קיימות שיטות שונות לטיפול בפוסט טראומה כאשר חלקן תהיינה טיפול בטראומה באמצעות שיחות, כאשר המטופל ישתף את המטפל בחוויות הקשות אותן הוא עבר והמטפל יכוון אותו להתייחסות נורמטיבית ופרופורציונית לאירוע אותו הוא חווה ותהיינה שיטות התנהגותיות שהן תתייחסנה לפרקטיקה ולתרגום של ההתנהגות הבאה לידי ביטוי בעקבות הטראומה.

מתמודדים בזירה

אחת משיטות הטיפול המקובלות היום בטיפול בפוסט טראומה היא שיטת טיפול קוגניטיבי התנהגותי המכונה שיטת CBT , בשיטה זו באמצעות הדרכת המטפל, המטופל עושה שינוי תודעתי ותוך כדי כך המטפל מפגיש אותו עם סיטואציות ועימותים עם החיים במקומות בהם הוא לא התמודד בצורה תקינה בעקבות הטראומה.

שומרים על איכות חיים

המודעות לטיפול פסיכולוגי שיפרה את איכות החיים של אנשים רבים, היום נראה אנשים חיים בצורה תקינה גם לאחר שעברו טראומה כמו פיגוע, אובדן של אדם קרוב, פגיעה מינית ועוד, הכלים הנרכשים במהלך הטיפולים פותחים ערוץ תקין לחיים תקינים.

מטבחים מעוצבים

0

מטבחים מעוצבים – שיש לעיצוב המטבח

 

התלבטויות רבות מלוות את המשפחות העומדות בפני בניה או שיפוץ של מטבחים מעוצבים. האפשרויות הן כה גדולות, וההבדלים הכספיים הם עצומים ולכן לכל נקודה בפאזל ששמו מטבחים מעוצבים יש חשיבה, החלטה ופעמים רבות חשיבה מחדש והחלטות חדשות.

סיעור המוחות בנושא מטבחים מעוצבים נמשך חודשים רבים עד שהמטבח המעוצב קורם עור וגידים ומתגלה במלוא הדרו במרכז הדירה.

בין הנושאים הרבים שקשה למשפחות לקבל בהם החלטה הוא נושא שיש לעיצוב המטבח. בעבר היו אפשרויות בודדות ולכן קל היה להחליט. אך בשנים האחרונות חדרו מוצרי יבוא חדשים וטרנדים ישראלים ביצעו פריצת דרך, התפתחו באופן מאד משמעותי ביותר, וכך ההחלטה מלווה בהתלבטויות עצומות וקשה מאד לקבל החלטות.

ניקח כדוגמה את אבן קיסר מקיבוץ שדות-ים. עד לפני כמה שנים, שמעו על המפעל והכירו את מוצריו אך לא הרבה מעבר לכך. בשנים האחרונות המפעל עבר שדרוגים מקצה לקצה, פותחו מוצרים חדשים וחדשניים, השיווק לשוק המקומי הוכפל והושלש כמה פעמים ומחזורי היצוא של שיש לעיצוב המטבח תופחים משנה לשנה.

מעלותיה של אבן הקוורץ העניקה למפעל מקום של כבוד בקרב יצרני שיש לעיצוב המטבח וישראלים רבים בוחרים להזמין שיש זה בגוונים שונים, עבור משטחי העבודה מעל ארונות המטבח וגם למשטח העבודה המרכזי באי במטבח.

רבים אחרים מעדיפים את שיש הגרניט הוותיק והידוע, הן בשל סגולותיו הייחודיות והן עקב העובדה שאפשר להשיג אותו בקשת רחבה של צבעים. מדי שנה נוספים צבעים חדשים ושילובים של כמה צבעים יחד, דבר הגורם למטבחים מעוצבים להיראות עכשוויים ומאד מיוחדים.

לקוחות המעוניינים במשטחי קראון זוכים למטבחים מעוצבים ברמת נראות אחרת. התקנת משטח בצבע בולט ואחיד וארוך ביחידה אחת ללא חיבורים יוצרים אפקט ותחושה של עומק כך שהמטבח נראה הרבה יותר גדול מגודלו האמתי. הרושם הוא עצום וכל מי שמגיע לביקור עומד מלא התפעלות ונפעם מהמטבח המעוצב עם שיש עוצר נשימה לעיצוב המטבח.

משטחי העץ נראים במטבחים מעוצבים מועטים יחסית, הם פרקטיים פחות לשימוש היום יומי ולכן רוב הלקוחות מעדיפים לבחור אופציה אחרת כשיש לעיצוב המטבח.

שיש חברון בכלל לא נראה במטבחים מעוצבים אלא רק במטבחים הראשוניים המסופקים על ידי קבלני הבניין השונים בדירות חדשות. רק דיירים שאינם זקוקים למטבח מעוצב משאירים את המטבח המקורי כמות שהוא, ורק לאחר כמה שנים מתקינים מטבח מעוצב אם נוצר לכך צורך לאור התרחבות המשפחה או כל סיבה אחרת.

 

חלונות שחורים לרכב

0

חלונות שחורים לרכב

 

עד לא מכבר חלונות שחורים ברכב היה תהליך לא מובן לאנשים רבים. היה נדמה שאפשר לראותם רק ברכבי יוקרה ולא ברכבים הרגילים.  אך מסתבר שלחלונות שחורים לרכב יש יתרונות רבים שרוב הציבור אינו מודע להם.

המדבקות המיוצרות בקיבוץ חניתה או לחילופין בארה"ב ועשויות מחומרים איכותיים ביותר גלילי פילם ותרכובת מיוחדת של פוליאסטר ואלומיניום שקוף יוצרות מצב שהפיגמנטים אינם דוהים ואינם משנים את צבעם לאורך תקופה ארוכה. אפשר להשיג את המדבקות בגוונים שונים של בהירות וכהות וכל לקוח בוחר את הצבע הנוח לו ביותר. כל המדבקות הללו קיבלו אישורים ממכוני התקנים בישראל, צרפת גרמניה וארה"ב, משך האחריות על חלונות שחורים ברכב נע בין שבע לעשר שנים.

חלונות שחורים ברכב מגנים על הפרטיות של יושבי הרכב, אנשים חולפים לא יראו את אשר קורה בתוך הרכב, הם מגבירים את ביטחונם של הנוסעים ומפחיתים את מעשי הפריצה לאור העובדה שהגנבים אינם רואים את הנעשה ברכב ולכן אין להם רצון מיוחד לפרוץ דווקא לרכב זה. מעבר לכך החלונות השחורים ברכב מעלים את רמת הבטיחות כיון שאם זגוגית תתנפץ, שבריה לא יתפזרו בתוך הרכב ועל כול הנוסעים, אלא רק במרווח שבין הזגוגית לציפוי.

חלונות שחורים לרכב יעצרו את עוצמת נגיעת קרני השמש, uva, ; בחלונות הרכב ובנוסעים, כך אנו מונעים סנוור של הנהג המתקשה לנהוג בשמש  הקודחת ולעתים נגרמות עקב כך תאונות דרכים. כמו כן הם מקלים מאד על הילדים והתינוקות הנמצאים ברכב וסובלים מקרני השמש החודרות ומפריעות להם לנסוע בנוחיות ואף לישון. החלונות השחורים ברכב גם מונעים שיזוף לא רצוני בחלקי גוף שונים של נהגים הנמצאים שעות רבות ברכב בכל יום ובכך שומרים על בריאותם.

בזכות הבידוד, צריכת המזגן תפחת וכך אנו גם שומרים על איכות הסביבה וגם מקטינים את העלויות השוטפות של אחזקת הרכב וצריכת הדלק.

באזורים שונים בישראל, לנוכח הסכנה הביטחונית, מתקינים ציפויים מיוחדים כדי למנוע את ניפוץ הזגוגיות מאבנים הנזרקות על הרכב. החלונות השחורים ברכב מגינים על כל נוסעי הרכב כך שיגיעו בבטחה למחוז חפצם.

אם החלטתם לבצע חלונות שחורים ברכב שלכם, חשוב שתבחרו איש מקצוע איכותי ובעל ניסיון רב לביצוע פעולת הציפוי כך שתתבצע עבודה מקצועית שתחזיק מעמד במשך שנים רבות ללא תקלות.

הציפוי חלונות לרכב הוא חוקי ועובר טסט בחלונות האחוריים, לפי תקנה 356 ד' משנת 2005.

 

 

קורס קרינה בלתי מייננת

0

כיום רוב האוכלוסייה היא בעלת מודעות גבוהה לעניין הקרינה הבלתי מייננת הנמצאת מסביבנו. הקרינה מקיפה אותנו מכל מקום- בעיקר באיזורים של אוכלוסיה צפופה- אנטנטות סלולריות, אינטרנט אלחוטי, ריכוזים של קווי חשמל- כל אלו גורמים לעלייה ברמות הקרינה. תדרים שונים ומכשירים שונים מפיצים רמות שונות של קרינה. המודעות הגבוהה מביאה אנשים לחשוש מרמות קרינה גבוהות שעלולות לפגוע בבריאותם ובבריאות משפחתם.

קרינה אלקטרומגנטית מחולקת לשני סוגים- מייננת או בלתי מייננת. הקרינה נקראת כך משום יכולתה או חוסר יכולתה לשנות את המבנה האטומי או המולקולרי של חומרים באמצעות יימון. קרינה בלתי מייננת- היא קרינה שאינה בעלת יכולת לשנות את המבנה הפיזיקלי של חומר באמצעות יינון. אבל אין להסיק מכך שלקרינה בלתי מייננת אין השפעה- היא כן יכולה לשנות את ההתנהגות האלקטרונית של החומר באמצעות שדות אלקטרומגנטיים- ללא יינון. זו הסיבה שרבים חוששים גם מקרינה בלתי מייננת שנמצאת בכל מקום מסביבנו- החל מאור השמש, דרך המיקרוגל שלנו ועד הטלפון הסלולריים שאנחנו מחזיקים קרוב אלינו.

ישנם מחקרים רבים שבודקים את הקשרים בין קרינה בלתי מייננת לבין השפעות בריאותיות על גוף האדם. רבים מנסים להבין מהן ההשלכות הביולוגיות והפיזיולוגיות שיכולות להיות לחשיפה ממושכת לתדרים שונים של קרינה בלתי מייננת. הדאגה לבריאות הציבור הביאה לשינוי בחקיקה ונוספו תקנות רבות ודרישה לעמוד בתקנים מסוימים.

קורס קרינה הוא קורס שנועד עבור מהנדסים, הנדסאים, אדריכלים, קבלנים, יזמים, מנהלי פרויקטים וכל מי שעוסק בתחומי הנדל״ן, הבניה, החשמל ובעצם- כל מי שמעוניין להרחיב את הידע והכשרתו המקצועית בכל הנוגע למדידת קרינה.

קורס קרינה מקצועי הוא הכרחי על מנת לעבור את המבחן ולקבל מהמשרד להגנת הסביבה רישיון לעסוק במדידת קרינה בלתי מייננת. מודדי קרינה כיום הם הכרחיים על מנת לבדוק שבאיזורים מסוימים הקרינה לא עוברת את הרמות שנקבעו בחוק. קורס קרינה חייב להיות מועבר על ידי אנשי המקצוע המנוסים והטובים ביותר. על מנת לצלוח פרויקטים מסוימים- קבלנים ומנהלי פרויקטים הולכים לעשות קורס קרינה כדי שיהיו בידיהם את הכישורים הנדרשים על מנת לבצע בדיקות ומדידות קרינה שיכולות להשפיע על אישור הפרויקט ועמידתו בתקנים הנדרשים על פי חוק.

בקורס קרינה נלמדים כל האספקטים השונים של קרינה בלתי מייננת- מדובר בקורס מעמיק שמתחיל ממידע כללי על גלים אלקטרומגנטיים ונכנס אל עובי הסוגיות השונות כמו קרינה שמקורה במתקני חשמל, קרינה בתחום תדרי רדיו, קרינה מאנטנות סלולר, ביצוע מדידות ועוד.

למידע נוסך ולפרטים אודות קורס הכשרת מודדי קרינה לחצו כאן

השקעה בנדל"ן בארה"ב

0

שמתם קצת כסף בצד והחלטתם שאתם מעוניינים לבצע השקעה בנדל״ן בארה״ב? רבים כבר עשו זאת, אבל לא מדובר בתהליך פשוט בכלל. ישנם הרבה פרמטרים שונים שיש לקחת בחשבון ותהליכים שיש לבצע. במאמר זה תוכלו לקרוא על כל מה שחשוב לבדוק לפני שמבצעים השקעה בנדל״ן בארה״ב.
1. בדקו היכן להשקיע- מדובר בהחלטה החשובה ביותר כשאתם עושים השקעה בנדל״ן בארה״ב. ישנם הבדלים רבים בין מקומות מסוימים לאחרים בארה״ב וכל החלטה שתקבלו על מיקום ההשקעה שלכם יכולה להשפיע על פוטנציאל הרווח או ההפסד שלכם מהנכס.
2. לאחר שבחרתם מקום פוטנציאלי להשקעה בנדל״ן בארה״ב, אתם חייבים לבדוק מספר קריטריונים- האם ישנו ביקוש גבוה לשכירות באיזור? חשבו במדויק את כל גובה ההוצאות שיהיו לכם בתור בעלי הכנס- תשלומי ארנונה, שירותים שונים כמו חשמל ומים ועוד. אלמנטים נוספים שיכולים להשפיע על הביקוש באיזור הוא הגישה לשירותי רפואה, קרבה לעורקי תנועה ראשיים, בתי ספר ומוסדות חינוך שונים- כמובן שרצוי לבחור באיזורים שהם בשלבי פיתוח ובנייה עם פוטנציאל עתידי.
3. תבדקו מהו הדירוג הסוציואקונומי של האיזור שאתם בודקים- כדי לבדוק האם איזור מסוים מתאים להשקעה בנדל״ן בארה״ב- עליכם לבדוק באיזור את ההכנסות הממוצעות, רמת אבטלה ועוד- זה ייתן לכם מושג על היכולת של אנשים לשלם רמות שונות של שכירות. גם רמות פשיעה הן משהו שצריך לבדוק- מגמת עלייה עלולה להרחיק שוכרים פוטנציאליים מהנכס שלכם.
4. בדקו את מחירי הנדל״ן באיזור ואת גובה השכירות הממוצע באיזור. תבדקו גם את מצב ההגירה באיזור- האם אנשים מגיעים לאיזור על מנת לגור או שמא יש מגמת עזיבה מסוימת. כך תוכלו לצפות בקירוב את כדאיות ההשקעה שלכם באיזור. בדקו מהם המחירים – תראו האם ההשקעה בכלל כדאית עבורכם או אפשרית. כמו כן, בדיקה של מגמות הגירה יכולה לעזור לכם להעריך האם הנכס שלכם יעלה בשווי שלו או שמא ירד ערכו של הנכס.
5. חוקים ומסים מקומיים- לכל מדינה ולכל איזור יש חוקים שונים ומיסוי שונה כשזה מגיע לנדל״ן. תבדקו היטב מה אומרים החוקים של המדינה המסוימת בנוגע למיסים מדינתיים או מיסי עירייה שונים. תבדקו האם אתם יכולים להשקיע בנכס בצורה עצמאית או שמא אתם חייבים לעבור דרך חברה המתמחה בכך.
6. מצב הנכס- אתם חייבים לבדוק את מצב הנכס שבו אתם משקיעים. הכל תלוי אם אתם מעוניינים להתעסק עם השבחת נכס או לא. יש משקיעים שיעדיפו לקנות בזול ולבצע השבחה של הנכס ויש שיעדיפו לקנות נכס שהוא במצב ראוי למגורים. גם לגבי שיפוצים- יש לברר את כל הפרטים.

רעפי חרס

0

רעפי חרס ליעילות ופונקצוינליות

גגות המורכבים מרעפים חוזרים אט אט לאופנה בשנים האחרונות ואנשים רבים אשר בונים בתים פרטיים בוחרים בסוגים שונים של רעפים שגם יהוו את הגימור העליון של הבית וגם, באמצעות התכונות שלהם – יאפשרו איטום מוחלט, זרימת נוזלים כלפי מטה ומניעת האפשרות של טיפוס על גבי הגג. רעפי חרס הם רעפים מסוג המשלב גם יעילות ופונקציונליות וגם יופי, וניתן כיום להשיג אותם בכמה דגמים וסוגים כך שכל מי שזקוק לרעפים יכול להתאים את הסוג שהכי יתאים לצרכים שלו.

מעבר לדגם, הסוגים השונים של רעפי חרס נבדלים זה מזה במידות שניתן להשיג אותם ובעובי שלהם. תכונות אלה משפיעות על כמות הרעפים שיש לרכוש ולהתקין בכל גג ובכל בית ולכן יש להן חשיבות גבוהה. בזכות רעפי החרס יישאר הבית מבודד מפני תנאי מזג אוויר קיצוניים – מה שיוביל לחיסכון משמעותי באנרגיה (מפני שלא יהיה צורך מידי להשתמש באמצעי חימום או אוורור), אין צורך לבצע או להזמין עבודות תחזוקה שוטפות (כפי שמקובל בדרך כלל בגגות שטוחים) והעמידות שלהם גבוהה מאד.

תכונות נוספות של רעפי חרס

לאחר שהושלמה ההתקנה של גג הרעפים – מהווה שלב זה בדרך כלל את השלב הסופי בבנייה או בשיפוץ הבית כולו והבית יהיה כעת מוכן למגורים בו. אנשים רבים מבינים כיום את היתרונות הרבים של גג העשוי רעפי חרס ומעדיפים אותו על פני גג שטוח שיש צורך בו לבצע עבודות תחזוקה שוטפות כמו סיוד, ניקוי וצביעה מפעם לפעם. בזכות הגג המשופע נוצר חלל יש מאין שאנשים רבים יכולים לעשות בו שימוש כבעליית גג או בתור חדר נוסף. מכאן קל להבין שהיתרונות של גג הרעפים עולים על החסרונות שלו.

רעפי חרס עשויים מאדמת חרס – ומכאן שמם. הם עשויים בטכנולוגיה המאפשרת את המראה האחיד שלהם – מה שבזכותו נוצר גג אחיד למראה ויש בגג הרעפים יופי מיוחד הדומה לגגות בתים הממוקמות ביער, כאילו נלקחו מסיפורי האגדות. כאשר היופי והעיצוב משתלבים עם נוחות וחוסר תחזוקה – אין ספק שזהו הפתרון המתאים והנכון.

 

בניית אתר אינטרנט

0
בניית אתר אינטרנט

בניית אתר אינטרנט – מה היתרונות שלנו ?

שירות בניית אתר אינטרנט אמור להציע לכם מגוון רחב של יתרונות.
אם עד היום חשבתם שאתר אינטרנט גדול ואיכותי דורש מכם תקציב גבוה ובלתי מוגבל, כדאי שתצרו קשר עם אחד הנציגים שלנו.

אנחנו נוכיח לכם עד כמה קל לבנות אתר ברמה גבוהה ונעמוד לרשותכם מהרגע הראשון.
אתנו תוכלו לאפיין אתר בהתאמה אישית לאופי השירות או המוצר, לעצב אותו לפי הדרישות של קהל היעד ולדאוג לקידום שוטף ברשתות החברתיות ובמנועי החיפוש.
אם זה לא מספיק, נשמח לפתור עבורכם את הבעיות הנפוצות ולהציע שירותי תמיכה לטיפול בתקלות מיוחדות.

התחייבות לקידום במנועי חיפוש ושירות ללא פשרות

עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם מה היתרונות המיוחדים שלנו בכל הנוגע לשירותי בניית אתר אינטרנט. בניית אתר אינטרנט
זו שאלה מצוינת, כי התשובה עליה יכולה להוכיח שהגעתם למקום הנכון.
ראשית, אנחנו מתחייבים לבנות אתר שקל לקדם במנועי החיפוש, אנחנו עושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כדי לפתח את האתר וגם כותבים קוד נגיש, אופטימאלי ונוח לקידום אורגני בגוגל.

שנית, יש לנו שירות לקוחות ותמיכה מסביב לשעון, כך נדאג שתהיו מרוצים ובמקביל גם נמנע פגיעה באתר שלכם.
דרכנו תוכלו לבנות אתר אינטרנט שתואם לכל הדפדפנים, לקבל שירות מקצועי בסטנדרט גבוה ובלתי מתפשר וכמובן להתעקש על עיצוב בהתאמה אישית.
אתם בטח לא רוצים שהאתר שלכם ייראה כמו האתר של המתחרים, אז אין סיבה להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

איך מנהלים את כל היופי הזה ?

עוד יתרון שיש לנו בא לידי ביטוי במערכת ניהול נגישה וידידותית, אם כבר ניסיתם פעם לנהל אתר אינטרנט, סביר להניח שהבנתם עד כמה חשוב להשתמש במערכת נוחה.
אצלנו תמצאו מערכת שעומדת בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ותוכלו להתרגל אליה בתוך זמן קצר.
כמו כן, אנחנו מאפשרים לכם לבחור בין מסלולים שונים של תמיכה ושירות וכך מבטיחים שלא תישארו לבד אפילו רגע אחד.

רוצים לשמוע פרטים נוספים על בניית אתר אינטרנט במחיר משתלם?
השאירו פרטים באתר ואחד הנציגים שלנו כבר יחזור אליכם בהקדם!

להשארת פרטיםלחצו כאן