השקעה בנדל”ן בארה”ב

0
3249

שמתם קצת כסף בצד והחלטתם שאתם מעוניינים לבצע השקעה בנדל״ן בארה״ב? רבים כבר עשו זאת, אבל לא מדובר בתהליך פשוט בכלל. ישנם הרבה פרמטרים שונים שיש לקחת בחשבון ותהליכים שיש לבצע. במאמר זה תוכלו לקרוא על כל מה שחשוב לבדוק לפני שמבצעים השקעה בנדל״ן בארה״ב.
1. בדקו היכן להשקיע- מדובר בהחלטה החשובה ביותר כשאתם עושים השקעה בנדל״ן בארה״ב. ישנם הבדלים רבים בין מקומות מסוימים לאחרים בארה״ב וכל החלטה שתקבלו על מיקום ההשקעה שלכם יכולה להשפיע על פוטנציאל הרווח או ההפסד שלכם מהנכס.
2. לאחר שבחרתם מקום פוטנציאלי להשקעה בנדל״ן בארה״ב, אתם חייבים לבדוק מספר קריטריונים- האם ישנו ביקוש גבוה לשכירות באיזור? חשבו במדויק את כל גובה ההוצאות שיהיו לכם בתור בעלי הכנס- תשלומי ארנונה, שירותים שונים כמו חשמל ומים ועוד. אלמנטים נוספים שיכולים להשפיע על הביקוש באיזור הוא הגישה לשירותי רפואה, קרבה לעורקי תנועה ראשיים, בתי ספר ומוסדות חינוך שונים- כמובן שרצוי לבחור באיזורים שהם בשלבי פיתוח ובנייה עם פוטנציאל עתידי.
3. תבדקו מהו הדירוג הסוציואקונומי של האיזור שאתם בודקים- כדי לבדוק האם איזור מסוים מתאים להשקעה בנדל״ן בארה״ב- עליכם לבדוק באיזור את ההכנסות הממוצעות, רמת אבטלה ועוד- זה ייתן לכם מושג על היכולת של אנשים לשלם רמות שונות של שכירות. גם רמות פשיעה הן משהו שצריך לבדוק- מגמת עלייה עלולה להרחיק שוכרים פוטנציאליים מהנכס שלכם.
4. בדקו את מחירי הנדל״ן באיזור ואת גובה השכירות הממוצע באיזור. תבדקו גם את מצב ההגירה באיזור- האם אנשים מגיעים לאיזור על מנת לגור או שמא יש מגמת עזיבה מסוימת. כך תוכלו לצפות בקירוב את כדאיות ההשקעה שלכם באיזור. בדקו מהם המחירים – תראו האם ההשקעה בכלל כדאית עבורכם או אפשרית. כמו כן, בדיקה של מגמות הגירה יכולה לעזור לכם להעריך האם הנכס שלכם יעלה בשווי שלו או שמא ירד ערכו של הנכס.
5. חוקים ומסים מקומיים- לכל מדינה ולכל איזור יש חוקים שונים ומיסוי שונה כשזה מגיע לנדל״ן. תבדקו היטב מה אומרים החוקים של המדינה המסוימת בנוגע למיסים מדינתיים או מיסי עירייה שונים. תבדקו האם אתם יכולים להשקיע בנכס בצורה עצמאית או שמא אתם חייבים לעבור דרך חברה המתמחה בכך.
6. מצב הנכס- אתם חייבים לבדוק את מצב הנכס שבו אתם משקיעים. הכל תלוי אם אתם מעוניינים להתעסק עם השבחת נכס או לא. יש משקיעים שיעדיפו לקנות בזול ולבצע השבחה של הנכס ויש שיעדיפו לקנות נכס שהוא במצב ראוי למגורים. גם לגבי שיפוצים- יש לברר את כל הפרטים.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/salecheapjordanr/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326