מטבחים מעוצבים

0
4071

מטבחים מעוצבים – שיש לעיצוב המטבח

 

התלבטויות רבות מלוות את המשפחות העומדות בפני בניה או שיפוץ של מטבחים מעוצבים. האפשרויות הן כה גדולות, וההבדלים הכספיים הם עצומים ולכן לכל נקודה בפאזל ששמו מטבחים מעוצבים יש חשיבה, החלטה ופעמים רבות חשיבה מחדש והחלטות חדשות.

סיעור המוחות בנושא מטבחים מעוצבים נמשך חודשים רבים עד שהמטבח המעוצב קורם עור וגידים ומתגלה במלוא הדרו במרכז הדירה.

בין הנושאים הרבים שקשה למשפחות לקבל בהם החלטה הוא נושא שיש לעיצוב המטבח. בעבר היו אפשרויות בודדות ולכן קל היה להחליט. אך בשנים האחרונות חדרו מוצרי יבוא חדשים וטרנדים ישראלים ביצעו פריצת דרך, התפתחו באופן מאד משמעותי ביותר, וכך ההחלטה מלווה בהתלבטויות עצומות וקשה מאד לקבל החלטות.

ניקח כדוגמה את אבן קיסר מקיבוץ שדות-ים. עד לפני כמה שנים, שמעו על המפעל והכירו את מוצריו אך לא הרבה מעבר לכך. בשנים האחרונות המפעל עבר שדרוגים מקצה לקצה, פותחו מוצרים חדשים וחדשניים, השיווק לשוק המקומי הוכפל והושלש כמה פעמים ומחזורי היצוא של שיש לעיצוב המטבח תופחים משנה לשנה.

מעלותיה של אבן הקוורץ העניקה למפעל מקום של כבוד בקרב יצרני שיש לעיצוב המטבח וישראלים רבים בוחרים להזמין שיש זה בגוונים שונים, עבור משטחי העבודה מעל ארונות המטבח וגם למשטח העבודה המרכזי באי במטבח.

רבים אחרים מעדיפים את שיש הגרניט הוותיק והידוע, הן בשל סגולותיו הייחודיות והן עקב העובדה שאפשר להשיג אותו בקשת רחבה של צבעים. מדי שנה נוספים צבעים חדשים ושילובים של כמה צבעים יחד, דבר הגורם למטבחים מעוצבים להיראות עכשוויים ומאד מיוחדים.

לקוחות המעוניינים במשטחי קראון זוכים למטבחים מעוצבים ברמת נראות אחרת. התקנת משטח בצבע בולט ואחיד וארוך ביחידה אחת ללא חיבורים יוצרים אפקט ותחושה של עומק כך שהמטבח נראה הרבה יותר גדול מגודלו האמתי. הרושם הוא עצום וכל מי שמגיע לביקור עומד מלא התפעלות ונפעם מהמטבח המעוצב עם שיש עוצר נשימה לעיצוב המטבח.

משטחי העץ נראים במטבחים מעוצבים מועטים יחסית, הם פרקטיים פחות לשימוש היום יומי ולכן רוב הלקוחות מעדיפים לבחור אופציה אחרת כשיש לעיצוב המטבח.

שיש חברון בכלל לא נראה במטבחים מעוצבים אלא רק במטבחים הראשוניים המסופקים על ידי קבלני הבניין השונים בדירות חדשות. רק דיירים שאינם זקוקים למטבח מעוצב משאירים את המטבח המקורי כמות שהוא, ורק לאחר כמה שנים מתקינים מטבח מעוצב אם נוצר לכך צורך לאור התרחבות המשפחה או כל סיבה אחרת.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/salecheapjordanr/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326