רעפי חרס

0
4225

רעפי חרס ליעילות ופונקצוינליות

גגות המורכבים מרעפים חוזרים אט אט לאופנה בשנים האחרונות ואנשים רבים אשר בונים בתים פרטיים בוחרים בסוגים שונים של רעפים שגם יהוו את הגימור העליון של הבית וגם, באמצעות התכונות שלהם – יאפשרו איטום מוחלט, זרימת נוזלים כלפי מטה ומניעת האפשרות של טיפוס על גבי הגג. רעפי חרס הם רעפים מסוג המשלב גם יעילות ופונקציונליות וגם יופי, וניתן כיום להשיג אותם בכמה דגמים וסוגים כך שכל מי שזקוק לרעפים יכול להתאים את הסוג שהכי יתאים לצרכים שלו.

מעבר לדגם, הסוגים השונים של רעפי חרס נבדלים זה מזה במידות שניתן להשיג אותם ובעובי שלהם. תכונות אלה משפיעות על כמות הרעפים שיש לרכוש ולהתקין בכל גג ובכל בית ולכן יש להן חשיבות גבוהה. בזכות רעפי החרס יישאר הבית מבודד מפני תנאי מזג אוויר קיצוניים – מה שיוביל לחיסכון משמעותי באנרגיה (מפני שלא יהיה צורך מידי להשתמש באמצעי חימום או אוורור), אין צורך לבצע או להזמין עבודות תחזוקה שוטפות (כפי שמקובל בדרך כלל בגגות שטוחים) והעמידות שלהם גבוהה מאד.

תכונות נוספות של רעפי חרס

לאחר שהושלמה ההתקנה של גג הרעפים – מהווה שלב זה בדרך כלל את השלב הסופי בבנייה או בשיפוץ הבית כולו והבית יהיה כעת מוכן למגורים בו. אנשים רבים מבינים כיום את היתרונות הרבים של גג העשוי רעפי חרס ומעדיפים אותו על פני גג שטוח שיש צורך בו לבצע עבודות תחזוקה שוטפות כמו סיוד, ניקוי וצביעה מפעם לפעם. בזכות הגג המשופע נוצר חלל יש מאין שאנשים רבים יכולים לעשות בו שימוש כבעליית גג או בתור חדר נוסף. מכאן קל להבין שהיתרונות של גג הרעפים עולים על החסרונות שלו.

רעפי חרס עשויים מאדמת חרס – ומכאן שמם. הם עשויים בטכנולוגיה המאפשרת את המראה האחיד שלהם – מה שבזכותו נוצר גג אחיד למראה ויש בגג הרעפים יופי מיוחד הדומה לגגות בתים הממוקמות ביער, כאילו נלקחו מסיפורי האגדות. כאשר היופי והעיצוב משתלבים עם נוחות וחוסר תחזוקה – אין ספק שזהו הפתרון המתאים והנכון.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/salecheapjordanr/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326